sup spaletë modës

Përshkrim i shkurtër:

epaulettes Custom qëndisura (apo slides sup dhe slides renditet si ata janë të njohur edhe), janë një pjesë e dalluar e uniformave dhe janë të veshur me krenari në organizata të tilla si zbatimi i ligjit, objektet korrigjimet, firmat e sigurisë, shërbimin e ambulancës, njësitë e zjarrfikësve, kompanitë e taksive, linjave ajrore, dhe shumë më tepër! Epaulettes mund të komunikojnë mesazhe të tilla si logon e kompanisë, fjala "sigurinë", ose gradën e individit ose në këmbë brenda organizatës. Me gjelbërim të përjetshëm Badges përdor ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  prodution Përshkrimi

  Produkt Tags

  epaulettes Custom qëndisura (apo slides sup dhe slides renditet si ata janë të njohur edhe), janë një pjesë e dalluar e uniformave dhe janë të veshur me krenari në organizata të tilla si zbatimi i ligjit, objektet korrigjimet, firmat e sigurisë, shërbimin e ambulancës, njësitë e zjarrfikësve, kompanitë e taksive, linjave ajrore, dhe shumë më tepër! Epaulettes mund të komunikojnë mesazhe të tilla si logon e kompanisë, fjala "sigurinë", ose gradën e individit ose në këmbë brenda organizatës.

  Gjelbërim të përjetshëm Badges përdor vetëm materiale të cilësisë më të lartë dhe mjeshtërinë për të prodhuar epaulettes tona. Shumica e epaulettes tona doganore janë të qëndisura mbi një pëlhurë bazë megjithatë për detaje shumë të bukura ne gjithashtu mund të furnizimit epaulettes endura.

  Nëse ju nuk jeni mjaft të sigurt se çfarë ju jeni pas, atëherë na dërgoni një idetë tuaja dhe ne do të punojmë me ju për të siguruar që artikujt gatshme janë pikërisht ajo që keni kërkuar.


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • pëlhurë Base Kufirit & Mbështetur (2) Procesi i prodhimit Paketim dhe të anijeve

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!