Patches për Printime

Përshkrim i shkurtër:

Një porosi sublimated patch (apo ngjyra të shtypura simbol) është një proces unik që të arrijë cilësinë virtuale fotografike. Procesi Ngjyra jep porosi sublimated distinktiv detaje të paarritshëm me ngjyra të gjallë dhe qartësia e tonet delikate dhe të vazhdueshme. Cilësia dinamik vizuale e këtyre arna janë ndryshe nga çdo gjë që ju keni parë ndonjëherë. klientët tuaj, klientët ose anëtarë të organizatës suaj me siguri do të marrë njoftim prej tyre dhe kjo është ajo që branding është mbi të gjitha. Nuk ka nevojë për të numëruar ngjyra. Colors ar ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  prodution Përshkrimi

  Produkt Tags

  Një porosi sublimated patch (apo ngjyra të shtypura simbol) është një proces unik që të arrijë cilësinë virtuale fotografike. Procesi Ngjyra jep porosi sublimated distinktiv detaje të paarritshëm me ngjyra të gjallë dhe qartësia e tonet delikate dhe të vazhdueshme. Cilësia dinamik vizuale e këtyre arna janë ndryshe nga çdo gjë që ju keni parë ndonjëherë. klientët tuaj, klientët ose anëtarë të organizatës suaj me siguri do të marrë njoftim prej tyre dhe kjo është ajo që branding është mbi të gjitha.

  Nuk ka nevojë për të numëruar ngjyra. Ngjyrat janë të pafund. Njëqind ngjyrat janë të njëjta çmim të ulët si një ngjyrë. Nuk ka akuza të tjera në bazë të mbulimit. Nga 10% në mbulimin 100%, patch juaj është e njëjtë çmim të ulët.

  Printime na lejon të bëjmë të gjitha llojet e gjërave që nuk të mundshme me qëndisje dhe të endura, si detajet delikate dhe ngjyra të pakufizuar. Nëse doni një portret-në-një-copë toke të gjallë, ju vetëm duhet të pyesni për shtyp, të cilat lejojnë një rezolutë më të lartë në dizajn. Gjelbërim të përjetshëm Badges është krenar të jetë prodhuesi kryesor profesional të arna e shtypjes lartësim kombinuar me përpunimin e qëndisje.


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • pëlhurë Base Kufirit & Mbështetur (2) Procesi i prodhimit Paketim dhe të anijeve

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!