hekur letër në arna

Përshkrim i shkurtër:

patches chenille janë prodhuar zakonisht për të dekoroj xhaketa universitetit ose të japë ekipin sportiv. Ata janë bërë me fije chenille në bazë të një ose dy shtresa të sfond ndjerë. Një kombinim i chenille dhe qëndisje është aplikuar shpesh në arna sportive. Me gjelbërim të përjetshëm Badges është e angazhuar për të cilësisë së prodhimit chenille Letra dhe emblemat, e cila është e përshtatur personalisht sipas preferencave sizing dhe design. patches tona chenille janë ndërtuar me 80% lesh, 20% najloni për qëndrueshmëri shtuar ....


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  prodution Përshkrimi

  Produkt Tags

  Patches chenille janë prodhuar zakonisht për të dekoroj xhaketa universitetit ose të japë ekipin sportiv. Ata janë bërë me fije chenille në bazë të një ose dy shtresa të sfond ndjerë. Një kombinim i chenille dhe qëndisje është aplikuar shpesh në arna sportive. Me gjelbërim të përjetshëm Badges është e angazhuar për të cilësisë të prodhimit chenille Letër s dhe emblemat, e cila është përshtatur personalisht sipas preferencave sizing dhe design. Patches tona chenille janë ndërtuar me 80% lesh, 20% najloni për qëndrueshmëri shtuar. Për shkak të zgjedhjes së saj unike fije, arna janë karakterizuar nga pamja e saj të hollë të gjalla 3D.

  digjitalizimit onsite është në dispozicion duke na lejuar për të imituar ose me porosi të krijojnë letra universitetit për kërkesën tuaj. Nëse letra juaj është për shkollë, korporatë tuaj të mëdha, ose vetëm për ju, ne mund të krijojmë atë.


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • pëlhurë Base Kufirit & Mbështetur (2) Procesi i prodhimit Paketim dhe të anijeve

 • Produkte te Lidhura

  WhatsApp Online Chat!