• Banner1
  • Banner2
  • Banner3

Dongguan EVERGREEN shënjat CO., LTD.  ndodhet në Shipai binjaku i Dongguan, pranë Parkut Ekologjik Dongguan të Delta e Lumit Pearl, me transport të përshtatshëm dhe ambient të bukur.

Ne kryesisht specializuar në të ndryshme qëndisje / chenille / shënjat endura, brassards, epaulettes dhe etj, të cilat janë shitur në të gjithë vendin, si dhe eksportet në Amerikë, Evropë, Australi dhe Azinë Juglindore ..

Shiko te gjitha

PARTNER

WhatsApp Online Chat!