рамо epaulette мода

Краток опис:

Прилагодено везени еполети (или рамо слајдови и ранг на слајдови како што се познати исто така), се прави разлика дел од униформите и се носи со гордост во организации како што се спроведување на законот, корекции објекти, безбедносни фирми, служба за брза помош, противпожарна служба, такси компании, авиокомпании, и многу повеќе! Еполети можат да комуницираат пораки како логото на компанијата, зборот "безбедност", или ранг на поединецот или стои во рамките на организацијата. EVERGREEN Значки користи ...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  prodution Опис

  Тагови производ

  Прилагодено везени еполети (или рамо слајдови и ранг на слајдови како што се познати исто така), се прави разлика дел од униформите и се носи со гордост во организации како што се спроведување на законот, корекции објекти, безбедносни фирми, служба за брза помош, противпожарна служба, такси компании, авиокомпании, и многу повеќе! Еполети можат да комуницираат пораки како логото на компанијата, зборот "безбедност", или ранг на поединецот или стои во рамките на организацијата.

  EVERGREEN Значки користи само со највисок квалитет на материјали и изработка за производство на нашите еполети. Поголемиот дел од нашите сопствени еполети се извезени врз база ткаенина сепак за многу фини детали ние исто така може да снабдување ткаени еполети.

  Ако не сте сосема сигурни што сте по тогаш пратете ни вашите идеи и ние ќе работиме со вас за да се осигура дека заврши предмети се токму она што го сакаше.


 • Претходно:
 • Следно:

 • база ткаенини Граничниот & Поддржувајќи (2) процесот на производство Пакување и испорака

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!