Писмо железо на закрпи

Краток опис:

Жанила закрпи се најчесто се произведува за декорација на универзитетски јакни или додели спортски тим. Тие се направени со жанила предиво врз основа на еден или два слоја на чувствував позадина. А комбинацијата на жанила и везови често се користи за спортски закрпи. EVERGREEN Значки е посветена на квалитет во производството жанила букви и симболи, кои се лично изменуваат во согласност со големината параметри и дизајн. Нашите жанила закрпи се изградени со 80% волна, 20% најлон за дополнителна издржливост ....


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  prodution Опис

  Тагови производ

  Жанила закрпи се најчесто се произведува за декорација на универзитетски јакни или додели спортски тим. Тие се направени со жанила предиво врз основа на еден или два слоја на чувствував позадина. А комбинацијата на жанила и везови често се користи за спортски закрпи. EVERGREEN Значки е посветена на квалитет во производството жанила писмо е и амблеми, која лично изменуваат во согласност со големината параметри и дизајн. Нашите жанила закрпи се изградени со 80% волна, 20% најлон за дополнителна издржливост. Поради својата единствена избор на предиво, закрпи се карактеризираат со своите прекрасни живописни 3D изглед.

  На лице место за дигитализација е на располагање ни овозможува да го имитираат или нарачана создаде Varsity писма на вашето барање. Без разлика дали вашето писмо е за вашето училиште, голема корпорација или само за вас, ние може да го создаде.


 • Претходно:
 • Следно:

 • база ткаенини Граничниот & Поддржувајќи (2) процесот на производство Пакување и испорака

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!