Прилагодено печ печатење

Краток опис:

А обичај сублимирани печ (или боја печатени значка) е единствен процес кој постигнува виртуелни фотографски квалитет. Процесот на боја дава вашиот сопствен сублимирани значка совршеност детали со живописни бои и јасност на суптилни и континуирано тонови. Динамичниот визуелен квалитет на овие закрпи се за разлика од нешто што некогаш сум го видел. Вашите клиенти, корисници или членови на Вашата организација сигурно ќе се обрнува внимание на нив и тоа е она што брендирање е за сите. Нема потреба да се избројат бои. Бои ar ...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  prodution Опис

  Тагови производ

  А обичај сублимирани печ (или боја печатени значка) е единствен процес кој постигнува виртуелни фотографски квалитет. Процесот на боја дава вашиот сопствен сублимирани значка совршеност детали со живописни бои и јасност на суптилни и континуирано тонови. Динамичниот визуелен квалитет на овие закрпи се за разлика од нешто што некогаш сум го видел. Вашите клиенти, корисници или членови на Вашата организација сигурно ќе се обрнува внимание на нив и тоа е она што брендирање е за сите.

  Нема потреба да се избројат бои. Боите се неограничени. Сто бои се исти ниска цена во една боја. Нема дополнителни трошоци врз основа на покриеност. Од 10% до 100% покриеност, вашиот печ е иста ниска цена.

  Печатење ни овозможува да направите сите видови на работи кои не е можно со везови и плетени, како и суптилни детали и неограничен бои. Ако сакате жив портрет-на-на-patch, вие само треба да се праша за печатење, кои им овозможуваат на повисока резолуција на дизајнот. EVERGREEN Значки е горда да биде еден од водечките професионални производител на закрпи на сублимација печатење во комбинација со обработка везови.


 • Претходно:
 • Следно:

 • база ткаенини Граничниот & Поддржувајќи (2) процесот на производство Пакување и испорака

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!